
Шафа Luna с дзеркалом
7 651 ₴
- В наявності
- Код: Шафа Luna
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекція:
Артикул:
LN-112-LV
Висота:
1990 мм
Ширина:
800 мм
Глибина:
400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 0 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 199 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 651 ₴

