
Диван Далі
36 145 ₴
- Під замовлення
- Код: Дали
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Далі - компактний диван, який підійде для кімнат навіть невеликого розміру. Завдяки зручному механізму трансформації - єврокнижка, диван з легкістю розкладається у двоспальне ліжко. Є ніша для білизни. Диван Viyas Mebel "Dali / Далі" - це стильний і практичний диван, в якому немає нічого зайвого. Прагнення досягти естетичного задоволення від м'яких меблів, надихнуло Віяс Меблі на створення колекції Дали. У цій колекції вони об'єднали практичність, яка завжди домінувала в їхніх диванах і вишуканий дизайн. Віяс Меблі мали на меті створити меблі, на які хочеться сісти з першого погляду і зануритися в комфорт і затишок.
В якості наповнювача подушок і підлокітників використовується філфайбер вищого гатунку, він ідеально поєднує в собі еластичність і м'якість. Така подушка буде радувати своєю м'якістю і тримати форму багато років.
Коробку для білизни виконано повністю з ламінованого ДСП, без використання ДВП. Це значно підвищує міцність підстави та робить цю модель ще більш надійною.
У створенні сидіння використовували високоеластичний пінополіуретан марки HS високої щільності, пружинний блок, а також змійку. Ця комбінація нікого не залишить байдужим. Сидіти на дивані ніколи ще не було так зручно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 152 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 250 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 145 ₴



