Диван Джинестра від фабрики Veroi — це поєднання елегантного дизайну, комфорту та функціональності. Модульна конструкція та можливість трансформації дозволяють адаптувати його під будь-які потреби, забезпечуючи максимальний комфорт. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей диван стане ідеальним акцентом у вашому інтер'єрі, додаючи йому стильного вигляду та затишку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VEROI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 236 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 600 ₴








Відправка з 26 червня 2026