
Диван Макао
38 860 ₴
- Під замовлення
- Код: Макао
Відправка з 02 травня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм трансформації: пантограф
Наповнення: пружинна змiйка, пружинний блок, ППУ, повсть, синтепон, холkофайбер
Комплектація: шафка для білизни, подушки
Наповнення: пружинна змiйка, пружинний блок, ППУ, повсть, синтепон, холkофайбер
Комплектація: шафка для білизни, подушки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сидимо |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 210 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 860 ₴


