
Диван Арізона
25 357 ₴
- В наявності
- Код: Арізона
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Диван Арізона - це сучасне рішення для вашого будинку, що поєднує стиль, комфорт і функціональність. Він володіє декількома визначними особливостями, що роблять його ідеальним вибором для вашої вітальні або гостьової кімнати.
Металеві ніжки надають дивану вишуканого вигляду і забезпечують надійну підтримку, довговічність і стабільність.
Рельєфний рядок , що декорує оббивку, додає дивану вишуканості та витонченості, при цьому надаючи йому особливого шарму.
Викочування механізм дозволяє трансформувати диван у зручне ліжко.
Білизняний короб з провітрювачами - це зручне рішення для зберігання постільної білизни або інших дрібниць, які ви хочете тримати під рукою, і при цьому зберігати в ідеальному порядку та доступності.
Пружинний блок забезпечує оптимальну підтримку вашого тіла під час відпочинку чи сну, забезпечуючи комфортне становище та знижуючи втому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 81 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 228 см |
- Ціна: 25 357 ₴



