
Диван Еліот
23 745 ₴
- Під замовлення
- Код: Еліот
Відправка з 26 червня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркас дивана виготовлений з надійної комбінації дерев'яного бруса, фанери, ДСП та ДВП. Це забезпечує міцність і стабільність конструкції, гарантуючи тривалий термін служби дивана. Що стосується наповнювача, диван обладнаний наповнювачем з пінополіуретану. Це дозволяє створити ідеальне поєднання м'якості та підтримки. Ви зможете зануритися в м'яке обійми дивана, відчуваючи, як ваше тіло розслабляється після довгого дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alter Ego |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 см |
| Глибина | 103 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 146 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, пінополіуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 745 ₴


