
Диван Сакура
16 842 ₴
- Під замовлення
- Код: Сакура
Відправка з 02 травня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Сакура має сучасний дизайн, особливість якого підкреслюють рельєфні стібки на подушках та підлокітниках.
Основні параметри:
- Стильні ніжки із міцної фанери пофарбовані зносостійкою італійською емаллю;
- Декоративні планки із масиву вільхи;
- Місткі короби для зберігання речей:
- Механізм трансформації євро-книжка, підйомний механізм матрац
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 84 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 213 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 842 ₴



