
Диван Верона
22 800 ₴
- Під замовлення
- Код: Верона
Відправка з 17 травня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна та стильна модель, яка гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого стилю та доповнить його. Практичність дивана зумовлена наявністю просторого спального місця, яке забезпечує простий та надійний механізм трансформації та місткої ніші для білизни чи інших речей. Якісне внутрішнє наповнення та зносостійка оббивна тканина відповідають за довгостроковість та надійність конструкції. Представлена широка кольорова гама оббивних матеріалів. За Вашим бажанням диван може бути виготовлений у будь-якому кольорі і при цьому він однаково буде однаково чудовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 224 см |
| Глибина | 112 см |
| Висота з урахуванням спинки | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 202 см |
| Ширина спального місця | 164 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | Pocket Spring |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Функція релакс | Немає |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Пуфік | Ні |
| Перина | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 800 ₴




