Компактна модель «Оскар» дозволить на невеликій площі створити комфортне двоспальне ліжко. Зручний і функціональний диван з ортопедичним ефектом для щоденного використання і просторе спальне місце забезпечать Вам комфорт під час відпочинку і сну.
Диван оснащений ящиком для білизни. Модель укомплектована трьома декоративними подушками, що надасть вашому відпочинку особливий комфорт і зручність, а підлокітники з дерева - натуральність і вишуканість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 205 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 193 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 205 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴





Відправка з 26 червня 2026