Компактний і елегантний диван «Сіті».
Каркас дивана зроблений з натурального бруса - сосни. Крім того, в основу входять ДСП, пружина-змійка і високоякісний пінополіуретан.
За допомогою механізму «Єврокнижка» цей диван легко трансформується в просторе і комфортне ліжко розміром 192 х 140 см.
В дивані є місткий білизняний короб.
Завдяки суворим формам, стильним підлокітникам і хромованим опорам ця модель ідеально підійде для сучасного інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 см |
| Висота з урахуванням спинки | 95 см |
| Висота сидіння | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 850 ₴






Відправка з 16 червня 2026