
Диван Олаф
31 300 ₴
- Під замовлення
- Код: Олаф
Відправка з 11 липня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Олаф - прямий диван з дерев'яними підлокітниками, який порадує Вас практичністю, зручністю та подарує гарний настрій.
Стильний дизайн дивану Олаф дозволяє поставити його в будь-який інтер'єр, а також на будь-яке місце в кімнаті, адже з усіх боків він бездоганний.
В основі дивана пружина-змійка та матрац з блоком незалежних пружин Pocket Spring, що робить сидіння одночасно м'яким та пружним.
Широке посадкове місце дозволяє розташуватися на дивані з максимальним комфортом, а маленькі подушки забезпечують додатковий затишок під час відпочинку.
Диван Олаф оснащений механізмом Пантограф, завдяки чому під час розкладки утворюється повноцінне спальне місце. Слід зазначити, що спинка дивана також, як і сидіння, має декоративну строчку, тому в розкладеному вигляді диван виглядає ідеально.
Стилистичне рішення дивана Олаф передбачає відмінну особливість у вигляді підлокітників з натурального дерева ясеня в ексклюзивному сірому кольорі. Підлокітники в цій моделі переходять у ніжки заввишки 10 см, які своєю чергою дуже спрощують процес прибирання.
Диван може бути оснащено додатковими елементами: підголовниками та задньою стяжкою-спинкою.
У стандартній комплектації диван продається без чотирьох маленьких подушок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 198 см |
| Ширина спального місця | 157 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
- Ціна: 31 300 ₴



