Диван Капріолі - стильний, яскравий, функціональний - він гідно зіграє роль головного елемента Вашої кімнати.
Надійний механізм розкладки Пантограф трансформує диван у зручне спальне місце розміром 195х153 см.
Комфортне положення і можливість розслабитися забезпечують унікальні подушки і м'які підлокітники.
Металеві ніжки надають дивану особливий вид, він ніби витає над підлогою. Висота ніжок 13 см, тому під диваном можна буде легко прибратися, а також там зможе проїхати робот-пилосос.
У дивані передбачено місткий короб з фанери для спальних приладь та інших речей.
Завдяки оригінальним формам і сучасному дизайну диван Капріолі буде найкращим рішенням у різних інтер'єрах будь-якого приміщення.
Диван може бути оснащено додатковою опцією: задньою стяжкою-спинкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 236 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 153 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
- Ціна: 30 350 ₴







Відправка з 11 липня 2026