Механізм трансформації: пантограф з відкидною ніжкою
Наповнення: пружинна змійка, пружинний блок Боннель, ППУ, повсть, синтепон, холофайбер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сидимо |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота з урахуванням спинки | 74 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка, пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 070 ₴


Відправка з 26 червня 2026