
Диван Марконе
29 300 ₴
- Під замовлення
- Код: Марконе
Відправка з 26 червня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм трансформації: пантограф.
Наповнення: пружинний блок, ППУ, повсть, синтепон, холофайбер.
На вибір пропонуються два види опор заввишки 12 см: з дерева та металеві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сидимо |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 222 см |
| Глибина | 115 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 300 ₴




