
Диван Бомбей
35 500 ₴
- Під замовлення
- Код: Бомбей
Відправка з 11 липня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний диван Бомбей ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати.
Диван Бомбей може бути як прямим, так і кутовим.
Ця модель оснащена механізмом трансформації Пантограф і матрацом з пружиною типу Pocket Spring (незалежна пружина).
Містка ніша, яка передбачена в дивані, чудово підходить для зберігання постільної білизни та іншого спального приладдя.
У стандартній комплектації диван продається без маленьких подушок, але для ще більшої зручності їх можна замовити додатково.
Translated with DeepL.com (free version)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 246 см |
| Глибина | 127 см |
| Висота з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 500 ₴





