Комфортний та елегантний диван «Турин line 2». Завдяки м'яким формам, стильним підлокітникам ця модель ідеально підійде для сучасного інтер'єру. Каркас дивана зроблено з натурального бруса - сосни. Крім того, в основу входять букові ламелі і блок пружин Pocket Spring. За допомогою механізму «пантограф» диван з легкістю перетворюється на велике і комфортне спальне місце. Декоративні подушки доповнюють зовнішній вигляд дивана і забезпечують додатковий комфорт, створюючи затишок Вам і Вашим близьким.
Ортопедичний матрац на пружинному блоці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 450 ₴





Відправка з 11 липня 2026