Диван «Каліфорнія» вирізняється особливою елегантністю, зручністю та надійністю. У прямій Каліфорнії підлокітники і узголів'я виконані з натурального дерева (ясен), що надає розкоші зовнішньому вигляду дивана. Він оснащений місткою білизняною нішею, м'якими подушками зі знімними чохлами, а також чудовим механізмом Єврокнижка, завдяки якому Ви з легкістю отримаєте повноцінне двоспальне ліжко. Величезний вибір оббивних тканин допоможуть підкреслити індивідуальність Вашого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 202 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 800 ₴




Відправка з 26 червня 2026