
Диван Монреаль
36 500 ₴
- Під замовлення
- Код: Монреаль
Відправка з 11 липня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Монреаль Line створений для того, щоб Ви насолоджувалися відпочинком у колі сім'ї або компанії друзів.
Ідеальні форми дивана дають змогу відчути повне розслаблення. А додаткові м'які підлокітники надають максимальної зручності.
Диван Монреаль Line піклується про ваш комфорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 500 ₴




