
Диван Браун
25 650 ₴
- Під замовлення
- Код: Браун
Відправка з 11 липня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Високе посадкове місце, ортопедичний матрац, зручний механізм трансформації «Єврокнижка» - все, що потрібно для щоденного використання, є в дивані Браун.
Комфортне і просторе спальне місце, на яке з легкістю перетворюється цей диван, позмагається з будь-яким двоспальним ліжком у своїй м'якості та надійності.
Масивні підлокітники дивана Браун не тільки надають дивану стильного модернового вигляду, а й слугують зручними білизняними нішами.
Міцний каркас із соснового брусу, містка шухляда для білизни з ламінованого ДСП, меблеві тканини високої якості - все це задовольнить побажання найвибагливішого покупця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 252 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 202 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
- Ціна: 25 650 ₴


