Комфортний та елегантний диван «Лаціо трансформер».
Завдяки м'яким формам, стильним підлокітникам ця модель ідеально підійде для сучасного інтер'єру.
Каркас дивана зроблено з натурального бруса - сосни. Крім того, в основу входить пружина-змійка і блок незалежних пружин Pocket Spring.
За допомогою механізму «пантограф» диван з легкістю перетворюється на велике і комфортне спальне місце.
А також головна перевага Лаціо в тому, що Ви можете зробити його як кутовим, так і прямим, водночас залишаючи право за собою вибрати кут повороту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 850 ₴




Відправка з 11 липня 2026