Комфортний і стильний диван "Дублін".
Плавні лінії, величезний вибір кольорової гами тканин дозволять дивану "Дублін" з легкістю вписатися в інтер'єр і доповнити будь-які меблі, що знаходяться в кімнаті.
В дивані використовується новий механізм трансформації "Ножиці", за допомогою якого диван перетворюється в затишне ліжко з двома тумбами.
Пружинний блок Pocket Spring на ортопедичних букових ламелях дозволять Вашому дивану прослужити довгий час, не втративши свого первісного вигляду і зручності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 300 ₴



Відправка з 11 липня 2026