
Диван Сідней
27 150 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 липня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Сідней - стильний диван на дерев'яних ніжках.
Каркас дивана Сідней виготовлено з натурального дерева сосни, фанери та ДСП. Зручний і надійний механізм трансформації «Пантограф» в поєднанні з матрацом з пружиною типу Pocket Spring розрахований на постійні навантаження і дозволяє використовувати диван для щоденного сну.
Подушки сідельної частини кріпляться до основи за допомогою липучок, крім цього мають знімні чохли, що дозволяє здійснювати чистку.
Ніжки з натурального дерева ясеня є не тільки привабливим, але і практичним рішенням: під диваном можна легко прибратися, а також там зможе проїхати сучасний робот-пилосос. Колір дерева може бути: білий, венге, горіх 246/2, горіх 91, натуральний під лаком, слонова кістка.
Під сидінням дивана розташований додатковий бонус - місткий короб, який повністю виконано з фанери, в ньому можна зберігати постіль, ковдри та інші домашні речі.
Різноманітність оббивної тканини дозволить дивану Сідней бездоганно доповнити будь-який інтер'єр.
Сідней створить атмосферу, що сприяє приємному відпочинку.
Диван може бути оснащено додатковою опцією: задньою стяжкою-спинкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 232 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 196 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка, незалежний пружинний блок |
- Ціна: 27 150 ₴

