
Диван Йорк
32 100 ₴
- Під замовлення
- Код: Йорк
Відправка з 11 липня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Диван Йорк - стильна новинка від Меблевої фабрики Константа.
Сучасний і елегантний диван Йорк стане прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру, як житлового приміщення, так і офісного кабінету.
Завдяки надійному механізму трансформації Пантограф диван за декілька секунд перетворюється в зручне місце для сну, а матрац з пружиною Pocket Spring гарантує здоровий сон.
Відмінною особливістю Йорка є ніжки з нержавіючої сталі. Їх висота 13 см, тому під диваном з легкістю можна прибрати, а також там проїде робот пилосос.
В дивані є великий і місткий короб з фанери, в якому можна зберігати постільні приладдя.
Диван Йорк створений для того, щоб дивувати не тільки своїм зовнішнім виглядом, а й неперевершеним комфортом.
Диван може бути оснащено додатковою опцією: задньою стяжкою-спинкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 96 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 156 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
- Ціна: 32 100 ₴

