Прямий диван Кельн – елегантна модель, стримані форми якої підкреслює оздоблення у вигляді канта на подушках та підлокітниках.
У дивані Кельн збалансовано все: сидіння, похилі підлокітники, подушки, які, в свою чергу, ідеально доповнюють глибоке посадкове місце і дозволяють розташуватися на дивані з комфортом.
Система розкладки Пантограф без особливих зусиль трансформує диван у затишне спальне місце. Ортопедичний наповнювач: пружина змійка+блок незалежних пружин Pocket Spring+пінополіуретан - найкраще рішення для щоденного використання.
Диван оснащений містким коробом, в ньому можна зберігати постільну білизну та інші спальні приладдя.
Мінімалістичні форми дивана Кельн залишають простір для фантазії при виборі кольору та факури оббивки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 224 см |
| Глибина | 111 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
- Ціна: 25 050 ₴



Відправка з 11 липня 2026