
Диван Прага
23 700 ₴
- Під замовлення
- Код: Прага
Відправка з 11 липня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний і компактний диван Прага відмінно поєднує в собі м'якість і надійність. Механізм трансформації "Єврокнижка" просто і без особливих зусиль перетворить улюблений диван на зручне двоспальне ліжко. Диван призначений для щоденного використання, так як оснащений ортопедичним матрацом на пружинному блоці Pocket Spring.
Декоративні накладки з натурального ясеня не тільки надають дивану чіткість ліній, але і роблять його більш практичним в щоденному використанні.
Такий функціональний і компактний диван навіть в невеликій кімнаті створить затишну атмосферу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 214 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота з урахуванням спинки | 87 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Ширина спального місця | 154 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 700 ₴




