
Диван Вєна
20 600 ₴
- Під замовлення
- Код: Вена
Відправка з 11 липня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цю модель дивана можна характеризувати як надійну, комфортну, елегантну м'яку мебель. Відень, вразить своїм комфортом і розкішним зовнішнім виглядом. До цього варто додати місткий білизняний короб під сидінням, зручні подушки із знімними чохлами, простоту і надійність механізму трансформації і велика кількість варіантів обробки різними тканинами. Підлокітники виготовлені з натурального дерева ясен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 72 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 198 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 600 ₴




