
Диван Прованс 2
22 050 ₴
- Під замовлення
- Код: Прованс NEW
Відправка з 03 травня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Диван Прованс NEW - це витончений та зручний диван, який додасть шарм та елегантність у вашу вітальню. Він має унікальні підлокітники, які роблять його несхожим на інші дивани.
Декоративні ніжки – ще одна цікава особливість дивану. Вони надають дивану стильного та унікального вигляду, а також створюють відчуття елегантності. Вони виготовлені з якісного масиву вільхи, який забезпечує дивану міцність та довговічність.
Накладка на передню частину, виготовлена з масиву вільхи, додає нотки стилю.
Незалежний пружинний блок – це ще одна важлива особливість дивану Прованс NEW. Він забезпечує надійну підтримку та комфорт при сидінні та лежанні на дивані. Незалежний пружинний блок дає можливість кожній людині сидіти на дивані з урахуванням її ваги та статури, що забезпечує максимальний комфорт та зручність.
Основні параметри:
- Механізм трансформації "Єврокнижка";
- Незалежний пружинний блок;
- Пінополіуретан;
- Декоративні ніжки,
- Накладка на лицьову частину – дерево вільха;
- Підлокітник-масив вільхи;
- Дерев'яний каркас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 79 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 198 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 210 см |
- Ціна: 22 050 ₴


