
Диван Кубик
11 442 ₴
- В наявності
- Код: Кубик
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван-книжка.
Пружинний блок 11см;
Термопресована повсть;
ППУ високої щільності;
Термопресована повсть;
Каркас - дерево + фанера;
Термопресована повсть сприяє тривалій роботі пружин без скрипу та продавлювання;
На крилах підтримки (стоєві короби та несуча планка) передбачена 2мм ПВХ кромка з фрезеруванням, що важливо при розкладанні дивану.
Диван КУБІК в базовому варіанті, виконується в сірій+принт та бежево-коричневій+принт гамі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 99 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 195 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 442 ₴


