
Диван Магнум
33 010 ₴
- В наявності
- Код: Магнум
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкрийте комфорт свого будинку з диваном Divanoff Магнум! Цей розкішний предмет меблів має ергономічний дизайн із м'якими подушечками та м'якими підлокітниками, що ідеально підходить для відпочинку після довгого дня. Сучасний дизайн та яскраві кольори роблять його ідеальним для будь-якої вітальні. Побалуйте себе стилем Дивана Магнум, щоб відчути новий рівень комфорту у вашому домі.
Основні параметри:
- Крокуючий механізм "Єврокнижка";
- Пінополіуретан підвищеної еластичності та щільності;
- Незалежний пружинний блок;
- Фанерна скринька для білизни;
- Холлофайбер;
- Пружина - "змійка".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 245 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 010 ₴


