
Диван Логас
23 420 ₴
- В наявності
- Код: Логас
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Logas з широким спальним місцем та крокуючим механізмом тик так.
Унікальний дизайн змішування стилів - лофт та мінімалізм,
Тканина на підлокітниках та подушках прошита через синтепон завтовшки 30мм.
Декоративна планка із масиву вільхи з емітацією тонування дуба.
Має стильні ніжки, забарвлені чорною матовою емаллю.
Основні параметри:
- Каркас із цільного масиву сосни та фанери;
- Термопресована повсть підвищеної щільності;
- Високий пружинний блок 11 см типу короб із білого ламінованого ДСП;
- Біле ДВП на днищі з функцією провітрювання;
- Ємний ящик для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 165 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 245 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 420 ₴


