
Диван Валенсія
16 830 ₴
- Під замовлення
- Код: Валенсия
Відправка з 26 червня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм: Єврокнижка
Наповнення подушок: Штучний пух (холлофайбер)
Гарантія: 12 місяців
Каркас: Дерево, ДСП
Наповнення дивана: ППУ підвищеної еластичності, пружинний блок Bonnel
Білизняні шухляди: Ламінований короб для білизни. Його функціональність не обмежується можливістю відпочивати в положенні сидячи. Розкладені одночасно дві половини складуть відмінне просторе ліжко, придатне для щоденного сну. Оснащений механізмом «єврокнижка». Він дає змогу швидко і без зусиль розкласти диван двома простими діями. Буде потрібно просто відсунути сидіння і опустити спинку. всередині розташований місткий короб, в якому зручно зберігати білизну. Це проста і надійна система, яка довела свою практичність.
Наповнення подушок: Штучний пух (холлофайбер)
Гарантія: 12 місяців
Каркас: Дерево, ДСП
Наповнення дивана: ППУ підвищеної еластичності, пружинний блок Bonnel
Білизняні шухляди: Ламінований короб для білизни. Його функціональність не обмежується можливістю відпочивати в положенні сидячи. Розкладені одночасно дві половини складуть відмінне просторе ліжко, придатне для щоденного сну. Оснащений механізмом «єврокнижка». Він дає змогу швидко і без зусиль розкласти диван двома простими діями. Буде потрібно просто відсунути сидіння і опустити спинку. всередині розташований місткий короб, в якому зручно зберігати білизну. Це проста і надійна система, яка довела свою практичність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 142 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 830 ₴


