Каркас: фанера, брус сосновий, брус кленовий, меблева ДСП.
Наповнення сидінь: змієвидна пружина, повсть, ППУ, синтепон.
Наповнення спинових подушок: холофайбер.
Наповнення сидінь: змієвидна пружина, повсть, ППУ, синтепон.
Наповнення спинових подушок: холофайбер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VEROI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 72 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 270 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 560 ₴



Відправка з 26 червня 2026