
Диван Венеція
22 000 ₴
- Під замовлення
- Код: Венеция
Відправка з 11 липня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямий диван «Венеція» - стильний диван, ідеальний для сучасного інтер'єру.
Ця модель оснащена простим і надійним механізмом трансформації "Пантограф".
Каркас дивана виготовлений з ДСП і соснового бруса. Наповнення дивана: ППУ і пружинний блок «Pocket Spring», який надає дивану ортопедичні властивості, повторює контури тіла і сприяє повноцінному відпочинку.
Диван «Венеція» відрізняється підвищеною комфортністю, що дозволить Вам повною мірою насолодитися відпочинком.
Для постільної білизни є ящик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Тік-так (Пантограф) |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 196 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴

