
Комод 6 ящиків Імперія
11 257 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод (174/50/95)
Модульна спальня Імперія виконана у вишуканому класичному стилі з точеними гнутими ніжками, з елегантною білою глянсовою поверхнею фасадів. Фасади мають високоглянцевий лакове покриття, стійке до механічних пошкоджень і сонячного світла. До складу спальні входять елементи різного призначення для облаштування спальні будь-якого розміру. Ліжко має елегантне овальне м'яке узголів'я. Тумба може бути виготовлена з одним або двома ящиками.
Матеріал: корпус – ДСП ламіноване 18 мм; фасад – МДФ лаковане.
Кольори: білий глянець.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 95 см |
| Ширина комода | 174 см |
| Глибина комода | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 257 ₴

