
Шафа Імперія
17 947 ₴
- В наявності
- Код: Шафа Імперія
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Родзинкою спальні “Імперія” є округлі форми та витончені ніжки.
Дизайн гарнітуру нагадує аристократичний стиль: глянцева поверхня білого кольору, красива та якісна фурнітура, розкіш у кожному елементі спальні.
Незважаючи на те, що спальня виконана у класичному стилі, вона також підійде для сучасних інтер’єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1840 мм |
| Висота | 2250 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 550 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 947 ₴





