
Дзеркало Реджина
5 120 ₴
- В наявності
- Код: Реджина дзеркало
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало Реджина — це елегантний елемент меблевої колекції для спальні, який поєднує класичний дизайн і практичність. Воно призначене для розміщення над комодом або туалетним столиком та допомагає створити завершений вигляд інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 905 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 120 ₴

