
Шафа Реджина
18 460 ₴
- В наявності
- Код: Шафа Реджина з дзеркалом
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поціновувачі класичного стилю часто виділяють колекцію “Реджина” серед інших.
Дизайн комплекту виконаний розкішно, з урахуванням найменших деталей. Її благородний шарм, плавні тонкі лінії, оригінальна шовкографія та різьблення одразу приковують око до такої краси.
Цей комплект у продажі в чотирьох кольорах, відповідно ви зможете підібрати той, що найбільше личитиме та влучно буде доповнювати інтер’єр вашого дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1480 мм |
| Висота | 2320 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 460 ₴



