
Сервант 4 дверний Чикаго
39 010 ₴
- Під замовлення
- Код: Чикаго 4 дверна
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміум вітальня Чикаго від дизайнерів виробника МироМарк — розкішна колекція у класичному стилі.
Виготовляється у двох кольорах: білий глянець та радіка беж. У кожному з них вітальня виглядає дуже ефектно та по-своєму вишукано.
Шовкографія на фасадах у вигляді квіткового орнаменту чудово поєднується з накладним декором. Ці деталі додають комплекту шарму, що прикрашатиме вашу вітальні довгі роки, адже класика завжди актуальна. А теплі зустрічі за обіднім столом Chicago приноситимуть максимум задоволення, ваші гості будуть у захваті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | сервант |
| Форма буфету | прямий |
| Форма серванта | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри серванта | |
| Ширина серванта | 1700 мм |
| Глибина серванта | 550 мм |
| Висота серванта | 2230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 010 ₴


