-49%

Вітальня Бокс
14 280 ₴
7 270 ₴
- В наявності
- Код: Бокс
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футуристичний мінімалізм модульної колекції "Box" вражає своїм вибором елементів та можливістю варіацій. Набори з колекції мають різні комбінації глянцевих чорних і білих фасадів, а також різні розміри модулів з яких вони складаються. Крім того, комбінації "Box" дуже зручно поєднувати в нашому онлайн-конфігураторі. Особливістю у цій колекції є використання технології "пуш клік" — відкриття фасадів натисканням. Є також можливість комплектації елементів LED підсвіткою (з пультом управління).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий глянець, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2800 мм |
| Глибина стінки | 330 мм |
| Висота стінки | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 270 ₴

