
Диван Торонто
від 18 050 ₴
- Під замовлення
- Код: Торонто
Відправка з 18 травня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний та функціональний диван "Торонто".
Дана модель створена на базі системи трансформації «Акордеон», що чудово підходить для щоденного комфортного використання.
Рухома частина дивана оснащена роликами з гумовим покриттям, які не залишають подряпин на покритті підлоги.
Підлокітники й узголів'я дивана виконані з масиву натурального дерева.
Диван може бути оснащений ящиком для білизни як додатковою опцією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Колір | Бежевий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Підстава спального місця | Pocket Spring |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Пуфік | Ні |
| Перина | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні чохли | спинки, сидіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 18 050 ₴





