
Диван Канзас
22 800 ₴
- Під замовлення
- Код: Канзас
Відправка з 18 травня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Диван акордеон Канзас - знахідка для тих, хто хоче поєднати зручний диван та затишне ліжко в одному виробі.
З механізмом трансформації акордеон Канзас із компактного дивана перетворюється на ліжко з повноцінним спальним місцем. Для більш легкої розкладки в дивані використовуються м'які силіконові ролики, які забезпечують плавне ковзання, не залишаючи подряпин або пошкоджень на підлозі.
У основі дивана металевий каркас та матрац з блоком незалежних пружин Pocket Spring. У першій секції каркаса для більш м'якої та комфортної посадки використовується пружина-змійка, а в основі спального місця (у складеному вигляді – спинка дивана) використовуються букові ламелі.
Особливість Канзасу - це узголів'я: у розкладеному вигляді диван виглядає як ліжко з м'яким узголів'ям. Така спинка додає не лише стильний акцент, а й збільшує рівень комфорту під час відпочинку.
Для економії простору диван виконаний без підлокітників, що дозволить розмістити його навіть у малогабаритному приміщенні.
Додатковим бонусом є наявність скриньки для білизни, в якій можна зберігати постільні речі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Колір | Сірий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146 см |
| Глибина | 111 см |
| Висота з урахуванням спинки | 93 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Підстава спального місця | пружинна змійка, Pocket Spring |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка, незалежний пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Ні |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Наявність спинки | Так |
| Пуфік | Ні |
| Перина | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні чохли | спинки, сидіння |
- Ціна: 22 800 ₴





