-23%

Стіл Кипаріс
7 300 ₴
5 630 ₴
- Готово до відправки
- Код: Кипарис
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нерозсувний стіл з керамічною стільницею — це про стабільність, естетику і нуль компромісів. Фіксована конструкція забезпечує максимальну жорсткість і надійність: ніяких люфтів, тільки чітка геометрія і впевнена посадка в інтер'єрі.
Керамічна стільниця демонструє преміальні експлуатаційні показники: стійка до подряпин, високих температур, вологи і побутових забруднень. Поверхня не вбирає запахи і легко очищається, що робить стіл ідеальним рішенням для щоденного використання — як в кухні, так і в обідній зоні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МіксМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 630 ₴

