
Шафа Новіта
32 280 ₴
- В наявності
- Код: Новита
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Раціональне рішення для інтер’єрів, де важлива естетика без перевантаження простору. Тридверний шкаф у класичному стилі — це оптимальний баланс між компактністю, функціональністю та презентабельним зовнішнім виглядом. Стримана класика, яка працює на результат щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1870 мм |
| Висота | 2360 мм |
| Виробник | Скай |
| Глибина | 580 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 280 ₴

