
Ліжко Лілу
14 743 ₴
- В наявності
- Код: Лілу глянець
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лілу — це сучасна колекція меблів для спальні, яка поєднує трендовий дизайн, практичність і естетичну гармонію. Вона створена для тих, хто цінує чистоту форм, комфорт і атмосферу затишку.
Дизайн та оздоблення
- Колір кашемір — теплий, нейтральний тон, який вже став фаворитом серед наших замовників. Він додає інтер’єру світла, спокою та елегантності.
- Глянцеві фасади та кришки — створюють ефект глибини, візуально розширюють простір і підкреслюють преміальний характер колекції.
- Безручкова система відкривання — забезпечує мінімалістичний вигляд. Ручки присутні лише на шафах, виконані в стриманому сірому кольорі.
Ліжка
- У колекції представлені м’яке ліжко з об’ємним узголів’ям та каркасне ліжко з чіткими геометричними формами.
- Обидва варіанти оснащені підйомним механізмом, що забезпечує додатковий простір для зберігання речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 181 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичною основою | Так |
| Наявність підіймального механізму | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 743 ₴





