-50%

Шафа Роселла 6дв
40 860 ₴
20 430 ₴
- В наявності
- Код: Роселла
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6-дверна шафа Rosella у відтінку «Перо Рубіно» — це флагманська позиція для спалень з акцентом на статус, естетику та бездоганну організацію зберігання. Модель працює на імідж інтер'єру: благородний глибокий рубіновий тон з витонченою патиною підкреслює рельєфний декор і класичні лінії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 302 мм |
| Висота | 245 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 72 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість дзеркал | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 430 ₴

