-13%

Диван Ріф
20 890 ₴
18 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ріф диван
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван-єврокнижка — це стратегічне рішення для тих, хто цінує баланс між дизайном, комфортом та практичністю. Механізм трансформації простий і надійний: сидіння висувається вперед, а спинка легко опускається, формуючи рівне спальне місце без «сюрпризів» у вигляді перепадів висоти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 145 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | Пінополіуретан латексний, Пружинний блок Bonnel |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 200 ₴


