
Шафа Набукка
17 259 ₴
- Готово до відправки
- Код: Шафа Набукка
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа Nabucco Sky поєднує витончений класичний дизайн та практичність у щоденному використанні. Декоративний карниз, елегантні ручки та рамкові фасади з патинованого МДФ надають меблям благородного вигляду. Завдяки продуманому внутрішньому наповненню модель забезпечує зручне зберігання одягу та інших речей.
Всередині шафи передбачена штанга для одягу, полиця для речей та кілька висувних ящиків, що дозволяє організувати зберігання максимально зручно. Конструкція виконана з якісної ламінованої ДСП, а фасади — з міцного МДФ, що гарантує довговічність меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1170 мм |
| Висота | 2120 мм |
| Виробник | Скай |
| Глибина | 590 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 259 ₴

