-38%

Комод-бар Набука
17 624 ₴
10 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: Комод-бар Набукка
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод-бар Набукка 3-дверний (білий зі срібною патиною) фабрика Скай
Набукка — це ідеальне рішення для оформлення вітальні у класичному або неокласичному стилі. Витончений білий колір у поєднанні зі срібною патиною створює ефект дорогого інтер’єру та додає простору легкості й світла.
Модель поєднує в собі функціональність та естетику: скляні секції дозволяють красиво презентувати посуд або декор, а закриті відділення забезпечують зручне зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип бару | комод-бар |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення бару | |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Габаритні розміри бару | |
| Ширина бару | 126 см |
| Глибина бару | 43 см |
| Висота бару | 149 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 970 ₴

