
Ліжко Єва з каркасом
13 775 ₴
- В наявності
- Код: Єва ліжко
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко «Єва» від MiroMark — це рішення для клієнтів, які хочуть отримати ефект преміальної спальні без індивідуального проєкту.
Це той продукт, який одразу формує враження — дорого, стильно і “як у готелі”.
🔹 Основні переваги
- Преміальний дизайн — поєднання білого глянцю та золотого декору створює ефект розкоші
- Виразне узголів’я — додає інтер’єру статусу і робить ліжко центральним елементом спальні
- Міцна конструкція — надійна основа для щоденного використання
- Можливість комплектації механізмом — доступні моделі з підйомним механізмом для зберігання речей
- Модульна система — легко комбінується з шафою, комодом і тумбами «Єва»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 218 см |
| Ширина ліжка | 199 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 123 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичною основою | Так |
| Наявність підіймального механізму | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 775 ₴


