
Шафа-купе Лорі
17 415 ₴
- В наявності
- Код: Лорі шафа купе
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекція ЛОРІ — витонченість у кольорі Глянець Кашемір.
Вишукана спальня починається з правильного настрою — і колекція ЛОРІ від МироМарк створена саме для цього. Її м’який, теплий відтінок кашеміру наповнює простір світлом і затишком, а поєднання глянцевих фасадів додає глибини та преміального характеру.
Особливості колекції:
Вперше у комодах та тумбах ми додали направляючі з дотягом;
- Контраст фактур: глянцеві фасади візуально розширюють простір.
- Тонкі чорні ручки — стильний акцент, що підкреслює геометрію форм і додає графічної чіткості. Вони гармонійно контрастують з кольором кашемір, створюючи сучасний, дизайнерський вигляд.
- Чисті лінії та збалансовані пропорції, що відповідають сучасним тенденціям дизайну.
- Функціональність: ліжко з місткими шухлядами, шафи з продуманим внутрішнім наповненням, комоди та тумби — усе для зручного зберігання.
- Гнучка комплектація: елементи легко комбінуються, дозволяючи створити індивідуальний інтер’єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП+Дзеркало |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1500 мм |
| Глибина шафи-купе | 610 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 415 ₴





